Výroba ortopedické obuvi

Zakázková výroba ortopedické obuvi

Vyrábíme obuv na zakázku, jak ortopedickou tak běžnou pohodlnou vycházkovou či zdravotní obuv.  Na základě měrných podkladů Vám vyrobíme ortopedickou obuv dle Vašich představ a požadavků.

Pro základní střih můžeme použít modelový katalog ortopedické obuvi, přidržet se vzoru některé nabízené sériové zdravotní obuvi u nás na prodejně nebo vytvořit kopii Vámi oblíbeného modelu obuvi.
U zakázkové obuvi provádíme zkoušky až do chvíle, kdy ortopedická obuv dokonale sedí.
Naším cílem je vyrábět ortopedickou obuv tak, aby se co nejvíce přibližovala vzhledu sériově vyráběné obuvi. Tím se snažíme rozbíjet mýtus, že ortopedická obuv musí být nevzhledná.

U imobilních zákazníků,  jsme schopni zajistit odebrání měr ortopedické obuvi, následné zkoušky ortopedické obuvi  a konečné předání ortopedické obuvi přímo u zákazníka v místě bydliště.

Na přání zákazníka jsme schopni zajistit individuální výrobu kopyt přímo ve Zlíně, což v případě opakované zakázky velmi usnadní a urychlí výrobu ortopedické obuvi na zakázku. Taková kopyta na výrobu ortopedické obuvi jsou pak majetkem zákazníka a dostává je domů spolu s hotovou ortopedickou obuví.

Na požádání Vám pošleme kalkulaci na výrobu ortopedické obuvi, včetně hodinové předkalkulace, potřebné pro schválení některých druhů ortopedické obuvi revizním lékařem zdravotní pojišťovny. V případě potřeby nás můžete kontaktovat na telefonu: 777 260 824 nebo na e-mailu: david.suzan@zdraveobouvani.cz.
Pro představu si můžete prohlédnout několik modelů naší ortopedické obuvi:

Společenská obuv  sportovní obuv  Dětská ortopedická obuv  Ortopedická obuvDámská obuvDámská obuv Pánská obuv     Dámská obuv Ortopedická obuv Ortopedická obuv Ortopedická obuv Ortopedická obuv Ortopedická obuv Ortopedická obuv Ortopedická obuv

Ortopedická obuv Ortopedická obuv Ortopedická obuv Ortopedická obuv Ortopedická obuv

 

U vysoce společenské obuvi na zakázku Vás odkážeme na naše šikovné kolegy, kteří se specializují na zakázkovou výrobu luxusní společenské obuvi. Jsou to pan Radek Zachariáš (www.zacharias.cz) nebo značka Milana & Michala Pavlasových (www.scarpatini.cz).

 

ZACHARIAS                 Scarpatini

Novinky

přihlášení k odběru novinek
Studio zdravého obouvání s.r.o. - idatabaze.czBoty, obuv - idatabaze.cz
Studio zdravého obouvání s.r.o. - zivefirmy.cz

Naši partneři Biketechnic