Nesmeky na led

Ve Studiu zdravého obouvání můžete vybrat z široké řady “nesmeků na led”. V současné době nabízíme osm typů nesmeků na led.

I nejlepší boty, budou na ledu klouzat. Nesmeky zabraňují uklouznutí na kluzkém, mokrém či zledovatělém povrchu především v zimním období. Nesmeky se snadno nasazují a sundavají. Použití nesmeků je jednoduché, prostě si nesmeky přetáhnete přes podrážku bot jako návleky. Nesmeky neomezují při chůzi nebo běhu.

 

Nabízíme pět základních skupin nesmeků:
  1. pásek na suchý zip s hroty – nasazuje se na přední část obuvi
  2. gumový nesmek na obuv s osmi karbido wolframovými hroty na patě I na špici – návlek je nasazen přes celou obuv a zajišťuje stabilitu jak na špici tak na patě. Nesmek neklouže na dlažbě!
  3. gumový nesmek na obuv se čtyřmi ocelovými hroty na špici – návlek je nasazen přes celou obuv a zajišťuje stabilitu na špici, přičemž pata zůstává volná
  4. nesmek na patu se zajišťujícím páskem kolem nártu – návlek má čtyři hroty z karbidu wolframu zajišťující stabilitu v patě. Je bezpečně fixovaný na obuvi a dá se s ním pohodlně řídit v autě a jednoduše se dá vyklopit za patu.
  5. textilní pásky s masivními ocelovými hroty umístěnými do kříže, zajišťující stabilitu v přední části obuvi. Zajišťují se kolem nohy pomocí pásků.

 

Nesmeky “DueNorth” jsou certifikovanou ochrannou (pracovní) pomůckou s certifikáty ES. Certifikáty jsou ke stažení na stránkách dovozce na www.naled.cz.

 

POZOR: Nesmeky “DueNorth”  nejsou určeny pro použití na botách s velmi vysokými a úzkými podpatky! Tedy botách typu "lodičky" a "kozačky" na vysokém podpatku. Většinou je ale lze bez nejmenších problémů použít na pánských společenských botách s vyšším podpatkem.

 

Proč riskovat naraženou kostrč, modřiny, nebo dokonce vážnější zranění jako je zlomenina nohy či krčku, když řešení je tak jednoduché…

 

Vtip

Novinky

přihlášení k odběru novinek
Studio zdravého obouvání s.r.o. - idatabaze.czBoty, obuv - idatabaze.cz
Studio zdravého obouvání s.r.o. - zivefirmy.cz

Naši partneři Biketechnic